Přeskočit na obsah

Komplexní logistika

Služby a možnosti Komplexní logistiky

Námořní přeprava

Na moři jsme jako doma. Realizujeme přepravy celokontejnerových zásilek (FCL) i sběrných zásilek (LCL) z/do ČR a Evropy do/z všech světových přístavů s kontejnerovým servisem. Přepravujeme také nadrozměrné a volně ložené zásilky.

Silniční doprava celovozových zásilek

Silniční dopravu využíváme především jako doplňkovou službu v případech, kdy místo nakládky/vykládky není přímo napojeno na železnici. V rámci ČR dokážeme zajistit systém dodání do 24 hodin do vámi zvoleného místa určení.

Silniční přeprava kusových zásilek po Evropě

S naší službou přepravíte široké spektrum kusových zásilek. Například zásilky na paletách i samostatně, dřevěných bednách, kartonech, zboží v přepravkách, barelech či nebezpečné zboží (ADR).

Hedvábná stezka

Přeprava pro Hedvábné stezce je inovativním řešením pro efektivní logistiku. Jedná se o pravidelné spojení mezi Čínou a Evropou a jejich terminály. Jaké jsou hlavní výhody této služby?

Letecká přeprava

Mezi naše produkty patří také nabídka přeprav leteckých spojení po celém světě. Jedná se o doplnění naší strategie nabízet zákazníkům celou mozaiku typů přeprav mezi Evropou a ostatními kontinenty.

Skladování

Nabízíme různé typy skladování v závislosti na segmentu trhu, ve kterém podnikáte. Disponujeme skladovacími prostory s přímým napojením na železnici. Rovněž zajišťujeme kompletní manipulační techniku.