Přeskočit na obsah

Intermodal a terminály

Propojení intermodálních služeb a terminálů

Duss Terminál

Tento terminál se nachází v Lovosicích a nabízí ideální dopravní spojení do klíčových logistických uzlů, jako je přístav Hamburk, Antverpy nebo polské Małaszewicze. Pro své zákazníky zde realizujeme překládky sedlových návěsů, manipulovatelných nástaveb, tankkontejnerů a námořních kontejnerů všech velikostí z vlaků i kamionů.

Terminál Brno

Brněnský terminál nabízí široké spektrum služeb od manipulace po uskladnění. Zaměřuje se primárně na intermodální přepravu. V minulých letech prošel areál velkou rekonstrukcí, díky které je systém odbavování vlaků ještě efektivnější.

Hedvábná stezka

Přeprava pro Hedvábné stezce je inovativním řešením pro efektivní logistiku. Jedná se o pravidelné spojení mezi Čínou a Evropou a jejich terminály. Jaké jsou hlavní výhody této služby?

Kontejnerová přeprava

V našem portfoliu najdete kontejnerové přepravy z České republiky do Ruska, Kazachstánu a dalších zemí SNS, včetně Mongolska a Číny suchozemskou cestou. ČD Cargo Logistics zajišťuje přistavení prázdného kontejneru na místo nakládky v ČR dle požadavků zákazníka buďto kamionem nebo na železničním voze. Během přepravy je zákazník informován o pohybu zásilky.