News

ČD Cargo Logistics na veletrhu Logitrans Turkey 2023

ČD Cargo Logistics se společně s ČD Cargo, a.s. zúčastnilo veletrhu Logitrans Turkey 2023, který se konal v Istanbulu.

Více

ČD Cargo Logistics - TRAKO 2023

ČD Cargo Logistics spolu s polskými kolegy z ČD Cargo Poland a ČD Cargem se účastní 15.mezinárodního železničního veletrhu Trako v Gdaňsku.

Více

RAIL BUSINESS DAYS 2023

https://railbusinessdays.cz/

Více

CD Cargo Logistics - Thank you for visiting us at the MUNICH 2023 Trade Fair

We would like to express our sincere thanks for your recent visit to our booth at the trade fair. We were delighted that you took the time to come and learn about our offerings and the latest news.

Více

Přepravujeme dar Prahy Ukrajině - zdravotnický materiál a osobní ochranné pomůcky

Hlavní město na základě domluvy s ukrajinským Centrem veřejného zdraví při Ministerstvu zdravotnictví poskytne této válkou zasažené zemi zdravotnický materiál a další ochranné pomůcky, které využijí nemocnice a další zdravotnická zařízení

Více

Humanitární pomoc na Ukrajinu

V závěru roku 2022 zajistilo ČD Cargo Logistics v těsné spolupráci se společností ČD Cargo přepravu šesti krytých vozů s humanitární pomocí – elektrocentrálami a topidly – do konfliktem zasažených měst Kyjev a Mikolajiv.

Více

Další přepravy ukrajinského obilí ČD Cargo Logistics

Společnost ČD Cargo Logistics rozjela další druh přeprav ukrajinského obilí, tentokrát s využitím velkoobjemových pytlů.

Více

V Mošnově slavnostně otevřeli terminál kombinované dopravy

Překladiště zvládne odbavit až 12 vlakových souprav za den. Je trojkolejné s délkou 730 metrů.

Více

ČD Cargo Logistics spustilo přepravy ukrajinské kukuřice v kontejnerech

Od závěru července probíhají přepravy ukrajinské kukuřice organizované společností ČD Cargo Logistics s využitím tzv. bulk-kontejnerů.

Více

Humanitární pomoc Člověka v tísni pro Ukrajinu se nově konsoliduje v LC Lovosice ČD Cargo

Logistické centrum ČD Cargo v Lovosicích nabízí dostatečnou kapacitu skladu i jedinečnou možnost nakládky železničních vozů se zbožím přímo v hale logistického centra.

Více

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí nové pravidelné spojení do Turecka a zpět

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí nově přepravy zboží vlakem do Turecka ve 45' kontejnerech za využití terminálu v Kolíně pro Českou republiku. Přepravy zajištujeme v celém úseku door to door od dodavatele až k příjemci.

Více

ČD začaly pro pomoc Ukrajině využívat vozy České pošty

České dráhy, ČD Cargo, ČD Cargo Logistics a Česká pošta společně vypravily další humanitární vlak s pomocí pro válkou postiženou Ukrajinu. Dnes přijel do Čopu na Ukrajině.

Více

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí zvýhodněné ceny po Hedvábné stezce

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí svým zákazníkům a zájemcům nižší ceny železniční dopravy z Číny až o 70USD za 1cbm a rovněž až o 1500USD za celý 40' kontejner. Pro zaslání poptávky prosím vyplňte formulář pod odkazem níže:

Více