News

V Mošnově slavnostně otevřeli terminál kombinované dopravy

Překladiště zvládne odbavit až 12 vlakových souprav za den. Je trojkolejné s délkou 730 metrů.

Více

ČD Cargo Logistics spustilo přepravy ukrajinské kukuřice v kontejnerech

Od závěru července probíhají přepravy ukrajinské kukuřice organizované společností ČD Cargo Logistics s využitím tzv. bulk-kontejnerů.

Více

Humanitární pomoc Člověka v tísni pro Ukrajinu se nově konsoliduje v LC Lovosice ČD Cargo

Logistické centrum ČD Cargo v Lovosicích nabízí dostatečnou kapacitu skladu i jedinečnou možnost nakládky železničních vozů se zbožím přímo v hale logistického centra.

Více

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí nové pravidelné spojení do Turecka a zpět

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí nově přepravy zboží vlakem do Turecka ve 45' kontejnerech za využití terminálu v Kolíně pro Českou republiku. Přepravy zajištujeme v celém úseku door to door od dodavatele až k příjemci.

Více

ČD začaly pro pomoc Ukrajině využívat vozy České pošty

České dráhy, ČD Cargo, ČD Cargo Logistics a Česká pošta společně vypravily další humanitární vlak s pomocí pro válkou postiženou Ukrajinu. Dnes přijel do Čopu na Ukrajině.

Více

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí zvýhodněné ceny po Hedvábné stezce

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí svým zákazníkům a zájemcům nižší ceny železniční dopravy z Číny až o 70USD za 1cbm a rovněž až o 1500USD za celý 40' kontejner. Pro zaslání poptávky prosím vyplňte formulář pod odkazem níže:

Více

Další vlak pro Alzu dorazil do České republiky

V úterý 15. února 2022 dovezlo ČD Cargo do terminálu v Obrnicích další vlak ložený kontejnery z Číny, konkrétně z Zchengchengu.

Více

Přeprava odpadů na sever Čech

Vykládkou 24vozové soupravy vozů Sgns na vlečce Podkrušnohorského technického muzea v Litvínově byla 7. září 2021 završena první přeprava odpadů z jihomoravských obcí postižených v závěru června ničivým tornádem.

Více

Another train from China

ČD Cargo Logistics, a 100% subsidiary of ČD Cargo, is celebrating another success.

Více

Poškození tratě Děčín - Bad Schandau

V důsledku silných dešťů došlo k poškození tratě Děčín - Bad Schandau. Veškerá nákladní doprava přes tento přechod je zastavena s očekávaným termínem zprovoznění do 14 dnů. Za komplikace se omlouváme.

Více

ČD Cargo experienced the most difficult year in its history

ČD Cargo, a. s., the largest subsidiary of České dráhy, a.s. and a member of the ČD Group, which deals with rail freight transport, concluded its operations in 2020 with a loss.

Více

Nabídka ČD Cargo Logistics na přepravu dřeva do Číny

ČD Cargo Logistics – se specializuje na přepravu kulatiny z České republiky do Číny. Máte-li zájem přepravovat dřevo a nemáte svou vlečku? To vůbec nevadí, poskytneme Vám naše služby z terminálu v Kolíně a v Brně!

Více

On-line event ČD Cargo

On the 21st of April, ČD Cargo organized the historically first online event for its customers and business partners. Thank you for your participation and especially for the positive feedback.

Více

ČD Cargo participated in a police exercise

Police officers of the Alien Police Department of the Regional Directorate of the Pilsen Region Police, employees of ČD Cargo and employees of the Railway Administration focused mainly on illegal migration during a joint action at the Vejprnice ra

Více