Systémové vlaky

Systémové vlaky jsou speciálním produktem pro přepravu konvenčních vozových zásilek. Přinášejí rychlé a kvalitní spojení s možností doplňování zásilek ve vybraných uzlových stanicích.

Je v nich zpravidla přepravováno zboží od jednoho  odesílatele nebo pro jednoho  příjemce s možností využití rozptylu zásilek z koncové stanice systémového vlaku. Po předchozím projednání mohou vlaky využít  i další zákazníci kromě odesílatele a příjemce. Toho využívají zákazníci, kteří nemají dostatek zboží pro sestavení vlastního uceleného vlaku.

Společnost ČD Logistics, a.s. využívá síť systémových vlaků: Belgium - Czech XPRESS, Dracula, MalaTrain, Marie Terezie, Breza.

Nabídka vlaků

V současné době nabízíme k využití následující ucelené vlaky:

  • Systémový vlak Belgium - Czech XPRESS. Spojení České republiky s Belgií a zpět. Přepravní trasa: Antverpy – Ústí nad Labem. Doba přepravy 26 hodin. Pravidelné odjezdy 3x týdně.
  • Systémový vlak DRACULA. Spojení České republiky s Rumunskem a zpět. Přepravní trasa: Brno – Curtici. Doba přepravy 18 hodin. Pravidelné odjezdy 3x týdně.
  • Systémový vlak Mala Train. Spojení Česka republika – Małaszewicze a zpět. Možnost přeprav z/do Ruska, Běloruska, Pobaltí, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Uzbekistánu, Tádžikistánu a Turkmenistánu. Pravidelné odjezdy 1x týdně.
  • Systémový vlak Marie Terezie. Spojení České republiky s Maďarskem a zpět. Přepravní trasa: Brno – Maloměřice – Budapest Soroksári út. Doba přepravy 7 hodin. Pravidelné odjezdy 3x týdně.
  • Systémový vlak Breza. Spojení České republiky se Slovinskem a zpět. Přepravní trasa: Břeclav - Ljubljana Zalog - Koper. Doba přepravy 12 hod, do Koperu 20 hod. Pravidelné odjezdy 3x týdně.

Kontakt:

Ing. Igor Bodnár 
Mob.: (+420) 720 984 356
igor.bodnar@cdcl.cz

Bc. Markéta Housková  
Mob.: (+420) 728 563 496
marketa.houskova@cdcl.cz

Váha: 
0