Aktuality

ČD Cargo Logistics - TRAKO 2023

ČD Cargo Logistics spolu s polskými kolegy z ČD Cargo Poland a ČD Cargem se účastní 15.mezinárodního železničního veletrhu Trako v Gdaňsku.

Více

RAIL BUSINESS DAYS 2023

https://railbusinessdays.cz/

Více

ČD Cargo Logistics - Děkujeme, že jste nás navštívili na veletrhu MNICHOV 2023

Rádi bychom vám vyjádřili upřímné poděkování za vaši nedávnou návštěvu našeho stánku na veletrhu.

Více

Přepravujeme dar Prahy Ukrajině - zdravotnický materiál a osobní ochranné pomůcky

Hlavní město na základě domluvy s ukrajinským Centrem veřejného zdraví při Ministerstvu zdravotnictví poskytne této válkou zasažené zemi zdravotnický materiál a další ochranné pomůcky, které využijí nemocnice a další zdravotnická zařízení

Více

Humanitární pomoc na Ukrajinu

V závěru roku 2022 zajistilo ČD Cargo Logistics v těsné spolupráci se společností ČD Cargo přepravu šesti krytých vozů s humanitární pomocí – elektrocentrálami a topidly – do konfliktem zasažených měst Kyjev a Mikolajiv.

Více

Další přepravy ukrajinského obilí ČD Cargo Logistics

Společnost ČD Cargo Logistics rozjela další druh přeprav ukrajinského obilí, tentokrát s využitím velkoobjemových pytlů.

Více

V Mošnově slavnostně otevřeli terminál kombinované dopravy

Překladiště zvládne odbavit až 12 vlakových souprav za den. Je trojkolejné s délkou 730 metrů.

Více

ČD Cargo Logistics spustilo přepravy ukrajinské kukuřice v kontejnerech

Od závěru července probíhají přepravy ukrajinské kukuřice organizované společností ČD Cargo Logistics s využitím tzv. bulk-kontejnerů.

Více

Humanitární pomoc Člověka v tísni pro Ukrajinu se nově konsoliduje v LC Lovosice ČD Cargo

Logistické centrum ČD Cargo v Lovosicích nabízí dostatečnou kapacitu skladu i jedinečnou možnost nakládky železničních vozů se zbožím přímo v hale logistického centra.

Více

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí nové pravidelné spojení do Turecka a zpět

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí nově přepravy zboží vlakem do Turecka ve 45' kontejnerech za využití terminálu v Kolíně pro Českou republiku. Přepravy zajištujeme v celém úseku door to door od dodavatele až k příjemci.

Více

ČD začaly pro pomoc Ukrajině využívat vozy České pošty

České dráhy, ČD Cargo, ČD Cargo Logistics a Česká pošta společně vypravily další humanitární vlak s pomocí pro válkou postiženou Ukrajinu. Dnes přijel do Čopu na Ukrajině.

Více

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí zvýhodněné ceny po Hedvábné stezce

ČD Cargo Logistics, a.s. nabízí svým zákazníkům a zájemcům nižší ceny železniční dopravy z Číny až o 70USD za 1cbm a rovněž až o 1500USD za celý 40' kontejner. Pro zaslání poptávky prosím vyplňte formulář pod odkazem níže:

Více

Další vlak pro Alzu dorazil do České republiky

V úterý 15. února 2022 dovezlo ČD Cargo do terminálu v Obrnicích další vlak ložený kontejnery z Číny, konkrétně z Zchengchengu.

Více